САД: Градови на Средњем западу - Geography Games

САД: Градови на Средњем западу - Квиз игра са мапама

Акрон, Бизмарк, Вичита, Гренд Рапидс, Де Мојн, Девенпорт, Детроит, Индијанополис, Канзас Сити, Кливиленд, Колумбус, Ленсинг, Линколн, Медисон, Милвоки, Миниаполис, Омаха, Пиорија, Пир, Рокфорд, Сент Луис, Сент Пол, Синсинати, Спрингфилд, Толедо, Топика, Фарго, Форт Вејн, Чикаго, Џеферсон Сити . (30)  Create custom quiz

100 %

 
    Review  
 
Nickname Score Time
Европа
Јужна Америка
Африка
Азија
Аустралија
Свет

САД: Градови на Средњем западу - Квиз игра са мапама
Keywords: Географија, игре, квиз игре, неме карте, географске игре, едукативне игре


Seterra on Speedrun.com
Remove ads