САД: Главин градови држава - Geography Games

САД: Главин градови држава - Квиз игра са мапама

Албани, Анаполис, Атланта, Батон Руж, Бизмарк, Бојзи, Бостон, Вашингтон, ДК, Де Мојн, Денвер, Довер, Индијанополис, Карсон Сити, Колумбија, Колумбус, Конкорд, Ленсинг, Линколн, Литл Рок, Медисон, Монтгомери, Монтпилијер, Нешвил, Огаста, Оклахома Сити, Олимпија, Остин, Пир, Провиденс, Рали, Ричмонд, Сакраменто, Салем, Санта Фе, Сент Пол, Солт Лејк Сити, Спрингфилд, Талахаси, Топика, Трентон, Феникс, Франкфорт, Харисбург, Хартфорд, Хелена, Хонолулу, Чарлстон, Чејен, Џексон, Џеферсон Сити, Џуно . (51)  Create custom quiz

100 %

 
    Review  
 
Nickname Score Time
Европа
Јужна Америка
Африка
Азија
Аустралија
Свет

САД: Главин градови држава - Квиз игра са мапама
Keywords: Географија, игре, квиз игре, неме карте, географске игре, едукативне игре


Seterra on Speedrun.com
Remove ads